Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.2.2011 Středa

 

ČJ-1. hodina

Zárubová

Napsal Kryštof

Na začátku hodiny jsme si povídali o knize "Staré řecké báje a pověsti", a o jejím autorovi Eduardu Petiškovi. Potom jsme si četli dva příběhy z této knihy- Prométheus, a Poslední příběh bez konce. Na konci byla pantomima, ve které jsme ztvárňovali řecké bohy.

AJ-2.hodina

Nováková/Mikešová/Rokosová

Napsala Jůlie

Angličtina nebyla, místo ní MF. Celou hodinu probíhalo třídění portfolií.

ČP-3.hodina

Šimánková

Napsal Kryštof

Dostali jsme pracovní list na hady, kteří bydlí v řecku. Na první straně listu bylo volné místo, na které jsme nalepovali papírky co jsme nafasovali, a lepili jsme je tak, aby z toho vznikla mapka Řecka. Zbytek prac. listu už byl čistě o hadech(konkrétně o zmiji obecné a zmiji růžkaté).

MF-4.hodina

Nádvorník

Napsal Kryštof

Na začátku jsme dodělávali řecké počítání, které jsme načali včera. Zabralo to dost času, protože jsme to dlouho dopočítávali, a pak jsme si to ještě vysvětlovali. Už byl skoro konec hodiny, a tak nám pan učitel už jen dal dotazníky, vysvětlil nám je a byla přestávka.

ČS-5.hodina

Jančáková

Napsa Kryštof 

Dostali jsme papír s informacemi o olimpiádě ve starověkém Řecku, divadle a divadelních hrách, Trojské válce apod. Káždá skupina dostala přiděleno jedno téma, které si několikrát přečetla,  a pak ho prezentovala.

TV/ČP -6.hodina

Ševčíková/Marková/Šimánková(zápis z hodiny pí.uč.Ševčíkové)

Napsal Kryštof

Nejdřív jsme hrály závody povozů- dva týmy, v každém týmu da vylezli na žok, ostatní žok tlačili. Potom přetahovaná ve stejných týmech.

Prosíme učitele a jiné návštěvníky těchto stránek aby zanechali komentář

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář